Malatya Dil Okulu, YDS sınavına hazırlanan öğrencilere profesyonel eğitim vermektedir. YDS sınavı hazırlık kurslarımızda uzman eğitimcilerimiz tamamen sınava yönelik eğitim vermektedirler.

YDS, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından uygulanan Yabancı Dilbilgisi Seviye Tespit Sınavı’dır. Yıl içinde nisan ve eylül aylarında olmak üzere iki kez yapılmaktadır.

YDS Sınavına, Yüksek lisans yapacaklar, akademik kariyer yapmak isteyenler, kamu kurumunda dil tazminatı alacaklar veya yurtdışı görev yapacaklar, Tıp Fakültesinde Uzmanlık Sınavına katılacak olanlar katılmaktadırlar.

YDS kurs programlarımızda öncelikle seviye tespit sınavı yapılmakta ve öğrencilerin seviyesine uygun sınıflarda eğitim verilmektedir. İntermediate seviyesinin altında olan öğrencilere hızlı ve etkin bir programla seviyeleri intermediate seviyesine çıkarılmaktadır.

YDS kurs programları, diğer yabancı dil kurslarımızdan faklı olarak tamamen sınava yönelik ve sınavda sorulacak konular üzerinedir. YDS sınavlarında kelime bilgisi, gramer, çeviri, cümle ve paragraf tamamlama, karşılıklı konuşma ve okuma parçalarından soru tipleri çıkmaktadır. Malatya Dil Okulu olarak bu soru tiplerinin her biri üzerine deneyimli ve uzman eğitimcilerimiz ile hizmet veriyoruz. Karşılıklı konuşma derslerimiz yabancı hocalar tarafından verilmektedir. Sınıflarımız maksimum 10 kişilik olup düzenli test uygulamaları ile öğrencilerin durumu izlenmektedir. Eksiği olan öğrencilere birebir ders verilerek eksik bilgileri tamamlanmaktadır.

 

YDS KURSLARIMIZA KATILAN ÖĞRENCİLERİN KAZANÇLARI NELERDİR?

YDS özel bir sınavdır. Öğrencilerimizin bir kısmı eğitim alanında bir kısmı kariyerlerinde hedeflerine ulaşmak için bu sınava girmektedir. Böyle özellikteki bir sınava da programlı, planlı ve doğru bir şekilde hazırlanmak gerekmektedir. Sınav sonucunda alınacak başarı belgesi her alanda kişilerin önünü açmakta ve hedeflerine daha hızlı ulaşmalarını sağlamaktadır. YDS Kurs programımıza katılan öğrencilerimiz gramer konularında uzmanlaşmakta, kelime dağarcığı arttırılmakta ve sınav tekniği öğretilmektedir. Farklı soru tiplerini etkin ve pratik bir şekilde çözebileceklerdir.

Dünyaca kabul görmüş eğitici kaynaklarımız, uzman personelimiz, interaktif materyallerimiz ile YDS sınavına doğru adımlarla ulaşabilir, hedefinize ulaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Malatya Dil Okulu’na kayıt yaptırmaktır. Üstelik uygun fiyatlı paket programlarımızdan yararlanabilir, az ödeyip çok eğitim alabilirsiniz.

Malatya Dil Okulları, kariyerinizi yükseltirken siz de etkili ve akıcı İngilizce bilgisine sahip olabilirsiniz.