Günümüzde evrensel bir dil olan İngilizce, gerek iş hayatında, gerek eğitim alanında gerekse özel yaşamda gerekliliğini ortaya koymaktadır. İngilizce dilini doğru bir şekilde öğrenmek, düzgün bir şekilde konuşup, hatasız yazmak kaçınılmaz bir zorunluluk haline gelmiştir. Bunun için Malatya Yabancı Dil Kursu olarak öğrencilerimize yerli ve yabancı eğitimcilerimiz eşliğinde İngilizce dil eğitimi vermekteyiz.

İngilizce dilinin tüm işlevlerini sistemli bir eğitim sürecinde doğru ve kusursuz bir şekilde öğretmekteyiz. Okuma, yazma, konuşma, dinleyerek anlama eğitimlerimiz ile %100 İngilizce öğrenme garantisi veriyoruz.

Genel İngilizce eğitim kurlarımız:

Başlangıç  (A1, A2):         Beginner ve Elementary

Orta Seviye (B1,B2):       Pre-Intermediate ve Intermediate

İleri Seviye (C1,C2):         Upper-Intermediate ve Advanced

Kurumumuza İngilizce öğrenmek için başvuran öğrencileri, öncelikle seviye tespit sınavına tabi tutuyor ve dile ne derece hakim olduklarını tespit ediyoruz. Bu testlerimiz sonrasında öğrencilerimizin kursa hangi kurdan başlamaları gerektiğini saptıyoruz.

Yapılan seviye tespit sınavı sonuçlarına göre öğrencilerimizi yukarıda bahsi geçen kurlarımızdan birine yerleştirilir. Bu seviye durumu konusunda son derece titiz davranmak gereklidir. Yanlış tespit edilmiş bir seviye durumu öğrencilerimizin zorunlu tekrarlarına veya zaman kayıplarına yol açmaktadır. Ciddi olarak yapılan bu seviye tespit sınavı sayesinde öğrencilerimizin zaman ve maddi olarak zarar görmemeleri sağlanıyor.

Genel İngilizce Eğitim Programımız, 120 saatlik 6 kurdan oluşmaktadır. Maksimum sekiz kişilik gruplara eğitim verilmektedir.  Gramer için uzman eğitmenlerimizin yanı sıra, yabancı eğitimciler eşliğinde akıcı ve düzgün telaffuz ederek konuşma eğitimlerine önem verilmektedir. Eğitim programımız toplamda 720 saatlik süreci sonunda öğrencilerimiz akıcı olarak konuşabilmekte, yazabilmekte ve okuyabilmektedir.

Genel İngilizce Programımızda, dil eğitiminde dünyaca kabul görmüş kitap ve eğitim setlerini öğrencilerimize temin etmekteyiz. Eğitimlerimizi sadece ders kitapları ve eğitimcilerimiz ile değil, orijinal kaynaklarından filmler, interaktif materyaller, İngilizce orijinal baskılı dergi ve kitaplar ile destekliyoruz. Derslerimizde dilin ana unsurları olan gramer ve kelime bilgisinin yanı sıra günlük hayatın içinde yaşayan bir dil eğitimi vermeye özen gösteriyoruz.  Bu yüzden hem doğru telaffuz, hem de içerik olarak güncel konuları bizzat kendi anadilinden konuşan eğitimcilerimiz ile sürekli pratik yapılmasını sağlıyoruz.