MALATYA DİLŞEHRİ YABANCI DİL KURSU ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Host ve Hosteslik eğitimlerimiz ile birçok öğrencimiz uluslararası havayolu firmalarında kabin memuru olma fırsatına sahip olmaktadır. Hosteslik son yılların gözde mesleklerinden olduğu gibi her gecen yılda değer kazanan bir meslek dalıdır. THY’nin dünya liderliği ve onu takip eden birçok hava yolu firmamızın filo genişlemeleri  sürekli acılan yeni havalimanları ile yeni Host ve Hosteslere ihtiyaç duyulmaktadır. Hosteslik dolgun maaş imkanları sağlayan, çalışma şartlarının nezih olduğu ve gelecek sunan bir meslek dalıdır. Malatya Dilşehri ile sizde hayallerinize uçabilirsiniz.

Malatya Hosteslik Kursu

                Dilşehri hosteslik kursunun açılması ile Malatya doğu Anadolu’nun hostes yetiştirme merkezi haline gelmiştir. Malatya hosteslik Kursu ile Hostes olma yolunda eksiklerinizi kapatabilir ve hedefinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Malatya Hosteslik Kursu ile hostesliğin temel şartı olan İngilizcenizi üst düzey bir seviyeye çıkartabilirsiniz. Malatya Hosteslik Kursu ile Mesleki eğitiminizi de tamamlamış olarak tam donanımlı bir hostes adayı olabilirsiniz. Malatya Hosteslik kursunu tercih ederek hem evinize yakın bir kurs imkânı bulmuş olacaksınız hem de hayalinizdeki mesleğe kavuşacaksınız. Profesyonel İngilizce hocalarımız ve işinin uzmanı olan mesleki eğitim danışmanlarımızla Malatya Hosteslik Kursu size büyük bir imkân sağlamaktadır.

                DİLŞEHRİ çatısı altında yapılan Malatya Hosteslik Kursu öğrencileri aldıkları hosteslik sertifikasını başvurularında referans olarak göstermektedir