Malatya Yabancı Dil Kursu birçok önemli dünya dillerini olduğu gibi Fransızca öğrenimi için de sizlere fırsatlar sunuyor. Kültürümüzde ve dilimizde etkili olmuş ve Türkçe kelime dağarcığına yerleşmiş birçok Fransızca kökenli kelimelerin olması Fransız kültürü ile olan tarihsel bağlarımızın bir kanıtıdır. Ayrıca günümüzde de sosyal, ekonomi, turizm gibi alanlarda yoğun ilişkiler yaşadığımız Fransa ve Fransızca dili önemini korumaktadır. Okullarımızda verilen Fransızca dil eğitimi haricinde Fransızca öğrenmek için örneğin İngilizce eğitiminde olduğu gibi çok seçenek maalesef yoktur. Malatya Yabancı Dil Kursu bu boşlukta Fransızca öğrenmek isteyenlere ışık tutmaktadır.

FRANSIZCA KURSU PROGRAMLARIMIZ

Fransızca kurslarımız bireysel Fransızca dersleri olarak verildiği gibi yeterli sayının oluşması halinde gruplara yönelik olarak ta verilemektedir. Bireysel derslerin size özel yoğunlaşma olanağına karşın, grup eğitimleri sizlere daha uygun bir maliyet sağlayacaktır.

Malatya Yabancı Dil Kursu tüm yabancı dil eğitimlerimizde olduğu gibi o dil hakkında orijinal kaynaklı kitap ve eğitim dokümanları kullanmaktadır. Yerli ve yabancı kökenli eğitmenlerimiz sizlere Fransızca dilbilgisi, okuma, yazma, konuşma beceri ve düzeyinizi ileri bir seviyeye getirecektir. Dilin güncel durumu ve gelişimlerini sizlere sağladığımız orijinal dergi video ve filmler ile sürekli desteklemekteyiz.

Güncel Fransızca ve konuşma seviyenizin gelişimi için internet üzerinden sizlere anadili Fransızca olan arkadaş ve arkadaş grupları ile bağlantı kurma olanağı veriyoruz. Günlük hayatınızın boş anlarında bu bağlantılar Fransızcanızın canlı ve konuşmaya yönelik gelişimine olumlu katkılarda bulunmaktadır.

Malatya Yabancı Dil Kursu bireysel bazda verdiği Fransızca eğitimlerinde kursiyerlerinin genel seviyesine bağlı olarak genelde Fransızca anadiline sahip eğitmenler kullanmaktadır. Bunun yan sıra kalifiye yerli eğitmenlerimiz özellikle gramer eğitiminde daha çok tercih edilmektedir. Verimlilik açısından size yapılan seviye tespit durumuna göre size en uygun eğiticileri sunmaktayız.