Günümüzde İngilizce bilmek oldukça önemlidir. İngilizce dünyada ortak kullanılan dillerin başında gelmektedir. Gerek iş hayatı, gerek eğitim hayatı ve gerekse kültürel alanda İngilizce bilmek temel gereksinimlerdendir.

İngilizce öğrenmek için ne kadar erken eğitim alınırsa o kadar başarı düzeyi yüksek olur. Bunun için 4-7 yaş arası çocuklara İngilizce eğitimi vermekteyiz. Öğrencilerimize, yaşlarına uygun dünyaca kabul görmüş metotlarla sağlam bir temel oluşturuyoruz. Gelecekte eğitim hayatlarında ve iş hayatlarında kariyer basamaklarını hızla çıkmalarını ve bir adım önde olmalarını sağlayacak İngilizce eğitimi garantisi veriyoruz.

Malatya Dil Okulu İngilizce Kurs Programı

 

Kurumumuzda, özellikle küçük yaştaki ana sınıfı düzeyindeki öğrencilerimize İngilizce dilini sevdiriyor, dil öğrenmek adına kendilerine güven aşılıyoruz. Gerek eğitici çizgi filmler gerek şarkılar gerekse oyunlar ile eğlenirken İngilizce öğrenmelerini sağlıyoruz. Özellikle öğrencilerimizin akıcı bir şekilde İngilizce konuşmalarını sağlayacak konuşma egzersizleri yaptırarak, kelimeleri doğru bir şekilde telaffuz etmeleri konusunda yabancı hocalarımız liderliğinde eğitim veriyoruz.

Okul öncesi dönemde dil eğitimi, ileri yaş gruplarına verilen eğitimden oldukça farklıdır. Henüz okuma yazma bilmedikleri için yaşlarına uygun materyaller kullanarak özel eğitim yöntemleri kullanılmaktadır. Dikkatlerinin çabuk dağılması göz önünde bulundurularak ilgilerini çekecek yöntemlerle İngilizce belleklerine yerleştirilmektedir. Görsel ve işitsel materyaller ile deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde İngilizceyi severek öğrenmelerini sağlıyoruz.

Anasınıfı düzeyi İngilizce eğitimi alan öğrencilerimiz ilkokula başladıklarında temel İngilizce bilgisine sahip, dinleme ve anlama becerisi yüksek, hızlı ve akıcı konuşabilir düzeydedirler. Malatya Dil Okulu olarak ilkokul seviyesindeki öğrencilere de aralıksız İngilizce eğitimi vermekteyiz.

Malatya Dil Okulu olarak her yaş grubuna özel modern eğitim sistemi ile İngilizce öğretiyoruz. Kurs bitiminde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika vermekteyiz.

Sizde çocuğunuzun geleceğine yatırım yapmak, başarılı bir eğitim ve iş hayatı olmasına katkıda bulunmak istiyorsanız, Malatya Dil Okulu’nda İngilizce eğitimi almasını sağlamalısınız. Kurumumuzda başlayan dil eğitimi, çocuğunuzun yurt dışı eğitiminin temelini oluşturacak, iş hayatında uluslar arası kariyer yapmasını sağlayacak,  Kültürel alanda gelişmesini ve entelektüel bilgi sahibi olmasını sağlayacak düzeye getirecektir.